Luty

Nasilone stymulacje

Gdy tylko pod koniec ferii skończył się katar Krzysiowi nasiliły się stymulacje, nieznacznie, ale widoczne: syczenie, wydawanie dziwnych dźwięków, mrużenie oczu, przybliżanie przedmiotów do oczu, skrzywianie buzi. Po upomnieniu kontroluje się.

7 urodziny Krzysia

krzys7urodzinyDzisiaj Krzyś skończył już 7 lat. Goście byli u nas w sobotę, Krzyś dziękował za życzenia i prezenty, bardzo cieszył się z tortu. Tort był bezglutenowy, ale bardzo smaczny. Jeśli chodzi o prezenty to najbardziej cieszył się z klocków, z których od razu zaczął budować dom.

Bal karnawałowy

balkrzys
W przedszkolu odbył się dzisiaj bal karnawałowy, Krzyś przebrał się za żołnierza a Szymon za kowboja.

Kolejny tydzień w domu

Głowa Szymona goi się bardzo dobrze, pozostał lekki strupek, z tego powodu chłopcy pozostali jeszcze w tym tygodniu w domu, takie przedłużone ferie.

Szymon rozbił głowę

Pomimo kataru w domu chłopcom się nudzi, nie słuchając mamy i jej próśb ganiają się po mieszkaniu i przepychają. Chwilkę po moim kolejnym upomnieniu i ostrzeżeniu przed rozbiciem głowy Krzyś popchnął Szymona, Szymon uderzył głową w futrynę. Na początku nie wiedziałam co się stało, dopiero po czasie zobaczyłam jak krew leci z tyłu głowy, zabrudzony fotel i bluzka, Szymon bardzo płakał, że boli. Przyjechał tata i na sam jego widok, że nie kłamię oraz że jedziemy do szpitala Szymon zwymiotował. W szpitalu standardowo prześwietlenie, nie było zmian, ale że przyznałam się do wymiotów niepotrzebnie zostaliśmy na obserwacji. Właściwie po dwóch godzinach nie widać było po Szymonie co przeszedł, my natomiast mieliśmy już dość wrażeń do końca dnia.

XI wizyta u bioenergoterapeuty

Pomimo ropnego kataru pojechaliśmy do bioenergoterapeuty. W drodzie Krzysia bolała głowa. Wizyta przebiegła spokojnie, Krzyś był grzeczny i posłuszny.

Ferie

elf

Od 30 stycznia do 3 lutego w przedszkolu są ferie, chłopcy akurat mają katar i lekki kaszel, wydalają ropę, więc siedzimy w domu, na dworze warunki również nie sprzyjają spacerom. Aby zabić nudę chłopcy wykonują fajne prace.

Zdjęcia w galerii