Czerwiec

Zlot starych samochodów

zlotklasykowDzisiaj byliśmy na zlocie klasyków w Olimpie, chłopcy najbardziej byli zainteresowani torem kartingowym.

Zdjęcia w galerii.

Zachęcam też do obejrzenia panoramy wewnątrz fiata 125.

Zakończenie roku w przedszkolu

portretkrzszymDzisiaj odbyło się oficjalne zakończenie roku w przedszkolu, dzieci przygotowały przedstawienie z tej okazji, potem chłopcy otrzymali dyplomy. W galerii oprócz zdjęć znajdują się również rysunki jakie wykonali chłopcy w czasie ostatniego roku w przedszkolu.

Aktualizacja strony

Wczoraj strona została zaktualizowana, z tego powodu pojawiają się na niej błędy i nieaktualne linki.
Przepraszam za utrudnienia, błędy będę naprawiać systematycznie.

XV wizyta u bioenergoterapeuty

olsztynWczoraj byliśmy na kolejnej wizycie u Pana bioenergoterapeuty. Od ostatniej wizyty Krzyś trochę chorował, nawet gorączkował i odpoczywał w domu, męczył go katar i kaszel. Nareszcie pojawiła się znacząca poprawa i postęp. Zaczął więcej mówić, odpowiada na pytania zdaniami, a nie krótki tak albo nie, zadaje mi pytania, jeszcze jest problem z prawidłową odmianą rzeczowników i czasowników. Pomimo braku przednich ząbków też świetnie sobie radzi. Teraz kiedy pytamy o coś Szymka on nie zawsze odpowiada, a Krzyś zawsze odpowie, słucha się, sprząta zabawki i nie robi żadnych problemów. Oczywiście obaj biją się ze sobą i kłocą o zabawki, czasami też nie chcą się dzielić. W końcu mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Zapraszam też do obejrzenia wycieczki po ruinach zamku w Olsztynie:
ruiny 1
ruiny 2

Wieża w Częstochowie

Dzień Dziecka w przedszkolu

dziendziecka2012Dzisiaj w przedszkolu odbyło się przedstawienie rodziców dla dzieci, bajka pod tytułem brzydkie kaczątko była bardzo fajna. Potem na podwórku siostry zorganizowały zabawę dla dzieci, którą prowadził Pan Orzeszek. Pana Kasia malowała dzieciom twarze, a na sam koniec przyjechał Pan motocyklem, który zrobił furrorę wśród dzieci. Dzieci otrzymały również zabawki z okazji ich święta.
Zdjęcia w galerii.