Wrzesień

Zmiana adresu strony

Z powodów niezależnych ode mnie adres mojej strony musiał zostać zmieniony. Pod adresem abi.tla.pl nie będzie już dostępna moja strona. Aktualny adres to ABIVIEN.PL

Terapia w nowym roku przedszkolnym

Dzisiaj pierwszy dzień terapii po wakacyjnej przerwie. W ubiegłym roku Krzyś miał 4 godziny terapii, w tym roku będzie miał tylko 2: integrację sensoryczną i logopedię.

VIII wizyta u bioenergoterapeuty

pieniny
W piątek ponownie polechaliśmy do pana bioenergoterapeuty. Chwilkę porozmawialiśmy.

Po wizycie pojechaliśmy do Sromowiec Niżnych. Szymon źle się czuł, miał biegunkę przez cały weekend. Tuż przed wyjazdem w przedszkolu miał gorączkę, a w domu wymiotował. W sobotę wyruszyliśmy do Jeziora Czorsztyńskiego, szliśmy tamą, a potem przepłynęliśmy statkiem na drugi brzeg i zwiedziliśmy ruiny zamku w Czorsztynie. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Szczawnicy, ale było już za późno na wjazd kolejką. Tuż po przybyciu do domku wykąpałam Szymona, w nocy miał 39 stopni gorączki, oczywiście cały czas miał biegunkę. W niedzielę pojechaliśmy jeszcze raz do Szczawnicy, wjechaliśmy kolejką na Palenicę, chłopcy nie bali się, Krzysiowi bardzo się podobało. Było gorąco, a Szymon ciągle źle się czuł, więc w drodze na Szafranówkę nieśliśmy go na zmianę. Po powrocie weszliśmy do potoku Grajcarek pomoczyć nogi, Szymonowi było na początku zimno, ale się przyzwyczaił, Krzyś bawił się świetnie, cały się zmoczył, budował tamę z kamieni.W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Krynicy Zdrój na posiłek, a do domu dotarliśmy oczywiście w nocy. Zdjęcia dostępne są w galerii.

Początek roku przedszkolnego

Dzisiaj pierwszy dzień w nowej grupie: starszaków, inna sala i niestety brak jednej z sióstr, którą bardzo lubił Szymon. Chłopcy byli nieco zdezorientowani, że zaprowadziłam ich do innej sali. W domu oczywiście Szymon zdał relację, jakie to inne i fajne zabawki są w tej sali.