Marzec

ZAPALAMY NIEBIESKIE ŚWIATŁO DLA AUTYZMU

Wieczorem 1 i 2 kwietnia 2011, słynne budynki w USA i na świecie – w tym Empire State Building w Nowym Yorku, CN Tower w Toronto w Kanadzie, zapalą niebieskie światła, aby przyczynić się do podnoszenia świadomości o autyzmie oraz aby uczcić Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie mający miejsce w sobotę 2 kwietnia.

Organizatorzy wydarzenia zamierzają rozświetlać świat na niebiesko przez cały kwiecień – miasto po mieście.

Co ty możesz zrobić, aby Zapalić Niebieskie Światło dla Autyzmu

Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie

Czwarty Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie – 2 kwietnia. Ludzie, szkoły, organizacje i firmy  na całym świecie organizują obchody tego dnia.

Aby dowiedzieć się więcej: www.worldautismawarenessday.org

Ropny katar

Krzyś dostał ropnego kataru w niedzielę, Szymon również ma lekki katar (Pan bioenergoterapeuta również przykładał mu ręce do głowy). Myślę, że to dzięki bioenergoterapii, ponieważ zimne kąpiele i zakraplanie nosa robię od tygodnia, ale dopiero po tej trzeciej wizycie u Krzysia pojawiła się ropa w nosku. To bardzo dobry znak: bioslone.pl.

III wizyta u bioenergoterapeuty

W piątek, czyli wczoraj byliśmy trzeci raz u bioenergoterapeuty. Krzyś już chętnie i bez oporów siadał, a Pan powiedział, że udało mu się "naładować" całkowicie głowę Krzysia po raz pierwszy. Śledziona wciąż nie za bardzo. Na razie Krzyś robi postępy w mowie, wiadomo, że nagle nie obudzi się jako zdrowe dziecko i nie zacznie ze mną rozmawiać spontanicznie, chociaż pewnie każdy pragnąłby takiego cudu. Codziennie ćwiczę z dziećmi buzię, czytam kilka bajek, słuchają muzyki, piosenek dla dzieci, zachęcam ich do śpiewania, dodatkowo wiersze i bajki, które włączam im z płyty. Codziennie też uczą się czytać za pomocą książek Wianeckiej i Cieszyńskiej. Zdobyłam też muzykę relaksacyjną Mozarta i postaram się o inne z tego gatunku muzyki. Zainteresowała mnie też synchronizacja półkul mózgowych.

Zimne kąpiele

Od trzech tygodni stosuję zimne kąpiele razem z dziećmi. Już wcześniej je stosowałam przy odtruwaniu ze szczepionek, ale nasilały się bardzo efekty oczyszczania. Teraz ponownie zaczęłam je stosować. Najpierw należy ogrzać nogi, potem polewać zimną wodą, ale nie dłużej jak 1 minutę. Na początek dreptaliśmy w wodzie zakrywającej jedynie 1 cm stopy, potem coraz wyżej, aż w końcu polewamy nogi od stóp do kolan. Na razie tyle wystarczy, zobaczę czy są jakieś efekty.

Leczenie zimną wodą jest doskonale opisane w książkach Kneippa, ja zakupiłam wszystkie i przystąpiłam do czytania.