Maj

3 tygodnie kaszlu

Ostatnie trzy tygodnie były ciężkie, Krzysia męczył kaszel, raz mokry raz suchy. Nie chodził w tym czasie do przedszkola.

Dzień Dziecka

Dzisiaj w przedszkolu rodzice dzieci przygotowali bajkę "O dwóch takich co ukradli księżyc" z okazji dnia dziecka. Niestety Szymon rano bardzo źle się czuł, wymiotował, więc spóźniliśmy się na bajkę. Potem odbyła się impreza na podwórku, były tańce, zabawy i upominki dla wszystkich dzieci. Szymon pod koniec czuł się coraz bardziej zmęczony i blady, ale trochę tańczył i bawił się razem z dziećmi.
Zdjęcia z Dnia Dziecka w galerii.

Dzień Matki

Dzisiaj w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci przygotowały przedstawienie. Krzyś niestety nie był w formie, męczyła go ropa płynąca z oczu. Szymon w trakcie zechciał siku i musiał zejść ze sceny, za nim wyruszył Krzyś i już nie wrócił na scenę.

Zdjęcia z przedstawienia dostępne są w galerii.

Praca jaką przygotowały dla mamy dzieci:

Czytaj więcej...

IV wizyta u bioenergoterapeuty

Wczoraj byliśmy już po raz czwarty u bioenergoterapeuty. Przez wizytą byliśmy w ZOO w Chorzowie, więc dzieci były zmęczone i zasnęły, Szymon spał w samochodzie, więc u Pana bioenergoterapeuty było spokojnie. Krzyś spokojnie usiadł, Pan przyłożył ręce do jego głowy. Pan zaproponował nam dietę bezglutenową, aby wprowadzić Krzysiowi, już dawniej byliśmy na diecie, ale z niej zrezygnowałam. Krzyś szybko się uczy, w tej chwili próbuje czytać nowe wyrazy, poza tym po każdej wizycie u Pana bioenergoterapeuty występuje ropny katar lub kaszel. Skoro jest jakaś poprawa mamy przyjeżdżać co miesiąc. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Krakowa, było już ciemno, dzieci zobaczyły smoka wawelskiego, pochodziliśmy trochę po rynku.
W galerii dostępne są zdjęcia z zoo.