Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – Hepatitis B Vaccine – Szymon - 30CH-10M – cykl II - tryb szybki

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – Hepatitis B Vaccine – Szymon - 30CH-10M – cykl II - tryb szybki

23-26 marzec, godzina 22:00 - 4 dawki odtrutki Hepatitis B Vaccine w potencji 30CH-10M dla Szymona.

Jedna seria, powtórzeniowa, dla pewności. Już nic się nie działo. Mam nadzieję, że BCG i Hepatitis B udało nam się odtruć do końca.

Szymon zaskakuje nas swoim stopniem rozumienia świata. Tydzień temu podszedł do mnie i powiedział, że Krzyś jest zepsuty i mama zawiezie go do szpitala, a potem mama kupi nowego dobrego Krzysia. Nie wiem skąd mu to przyszło do głowy, bo nigdy nikt nie mówił, że Krzyś jest zesputy i że chcemy się go jakoś pozbyć. Czasami się wymądrza, że on mówi, a Krzyś nie. Bardzo mu dokucza, myślę, że bardzo chce móc się z nim komunikować, rozmawiać tak jak z innymi dziećmi w przeszkolu, ale Krzyś mu nie odpowiada, więc Szymon próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, myśląc, że to coś da. Kiedy rozmawiałam z Krzysiem i zadałam mu pytanie jak ma na imię Szymon, Krzyś odpowiedział jego imię, spojrzałam na Szymona, był szczęśliwy, wyglądał tak jakby to tej pory nie wiedział, że Krzyś go w ogóle zna i rozpoznaje.

Autyzm zaczyna odbijać się na Szymonie. Coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że z Krzysiem jest coś nie tak. Ja tylko mówię, że Krzyś jest chory i nie mówi i że nauczy się mówić. Kiedy Krzyś coś nazwał, już nawet nie pamiętam co, chyba chodziło o kotka, Szymon krzyknął do mnie "mama, Krzyś powiedział kotek". Jakby to był wielki sukses, że jednak Krzyś potrafi mówić.

Jest mi żal, że obaj przez to tracą swoje dzieciństwo, ale nie wiem jak to zmienić. Może już nie da się tego zmienić.