Luty

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – BCG Vaccine – Krzyś - 30CH-10M – cykl II - tryb szybki

16-19 luty, godzina 22:00 - 4 dawki odtrutki BCG Vaccine w potencji 30CH-10M dla Krzysia.

Postanowiłam szybkim cyklem odtruć BCG, sprawdzić czy to coś pomoże i jak widzę bardzo pomaga, Krzyś ponownie robi małe postępy.

Na początku pojawiły się częstrze stymulacje, potem było coraz lepiej. Krzyś częściej się odzywa, coraz więcej powtarza, co najważniejsze powtórzy, kiedy mu powiem "powtórz" i podam jakieś zdanie, wcześniej musiał mieć odpowiedni humor. Zainteresowało go malowanie, maluje jedynie światła drogowe, drogi, auta i znaki drogowe. Również pisze, napisze ze słuchu, jeśli mu powiem, swoje imię, brata, mama, tata, sam z siebie napisał niedawno słowo kot, oraz liczby do 20. Woła mnie "mama chodź" już nietylko kiedy mam mu puścić bajkę, ale jeśli coś chce, żeby mu podać z szafki. Pilnuje też Szymona, woła go "Szymon choć tutaj" jeśli ten za bardzo się oddali, łapie go za rękę i przyprowadza do mnie. Sam z siebie też przytula Szymona, co się nie zdarzało. Jeśli Szymon go uderzy, Krzyś mu oddaje. Niestety dzisiaj dostał gęstego kataru, ropny, żółty i zielonkawy. Co do zachowania, obecnie Krzyś lepiej się zachowuje od Szymona, jest spokojny, grzeczny, sam się ubierze i rozbierze, zupełnie bez marudzenia w przeciwieństwie do Szymona. W autobusie siedzi grzecznie, pilnuje się mnie, zawsze trzyma mnie za rękę i nie oddala się ode mnie. Dużo mówi po swojemu i komentuje wciąż te światła drogowe, stymuluje się też trochę buzią, ale poza tym nic po nim nie widać. Poczekam aż przejdzie mu katar i ponownie odtruję BCG, skoro to daje tak fajne efekty.

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – Hepatitis B Vaccine – Szymon - 10M – tryb wolniejszy

16 i 19 luty, godzina 22:00 - jedna dawka odtrutki Hepatitis B Vaccine w potencji 10M dla Szymona.

W czwartek Szymon marudził, w piątek dzieci nie pojechały do przeszkola, dałam mu mikstrę, którą zwymiotował. Wymiotował jeszcze kilka razy, nawet gdy napił się wody. Narzekał na ból głowy, był blady i miał białe usta. Po czwartym czy piątym razie zrobiło mu się lepiej, twarz nabrała rumieńców. Napił się elektrolitów ze słomki i przestał wymiotować. Był osłabiony, przez cały ten tydzień nie chciał jeść. W sobotę dostał temperatury, 38,50C, nic mu nie podałam. Miał już katar. Dzisiaj zaczęły się ferie, więc dzieci siedzą w domu przez cały tydzień. Szymon ma ropny katar.

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – Hepatitis B Vaccine – Szymon - 200CH i Krzyś - 10M cykl I – tryb wolniejszy

2 i 5 luty, godzina 22:00 - jedna dawka odtrutki Hepatitis B Vaccine w potencji 200CH dla Szymona i 10M dla Krzysia.

Szymon - nic się nie zmieniło, Szymon jest zdrowy, psoci jak zawsze i robi na złość Krzysiowi. Jedynie pojawiła się chęć układania puzzli, nigdy nie potrafił sobie z nimi poradzić, nie miał wyobraźni i bardzo szybko się złościł kiedy coś szło nie po jego myśli, nie obracał puzlami, nie próbował różnych kombinacji, tylko chciał układać je na siłę. Teraz codziennie wyciąga książeczkę z puzzlami, na każdej stronie jest nowa układanka z 6 puzzli, układa je po kolei, przez cały dzień. Bardzo mu się to spodobało.

Krzyś - mamy stymulacje, syczenie, chwilami "skrzywianie się" w sztuczny uśmiech, przepuszczanie powietrza przez zęby. Oraz totalną manię znaków drogowych, nawet je rysuje, znak "stop" w sześciokącie, przez cały dzień trzyma książeczki ze znakami drogowymi i tylko je wskazuje i chce, abym je nazywała. Żeby uzyskać od niego odpowiedź trzeba powtarzać kilka razy, a najlepiej głośniej. Bardzo mało rozumie, skojarzył sobie pewne słowa z przedmiotami oraz czynnościami i nie rozumie czasowników, kiedy proszę aby przyniósł chusteczkę, przynosi, ale kiedy przyniósł dwie i chciałam aby jedną odniósł, przyniósł trzecią. Nie rozumiał o co go prosiłam.

Nowa szata graficzna mojej strony

W końcu ruszyła nowa szata graficzna. Wykonałam ją w całości sama, kod napisał mój mąż. Gotowa była już w listopadzie, ale niestety z braku czasu została wstawiona dopiero dzisiaj. Mam nadzieję, że się Wam spodobała.

Dla przypomnienia, stara szata graficzna:

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa – Hepatitis B Vaccine – Szymon - 30CH i Krzyś - 1M cykl I – tryb wolniejszy

26 i 29 styczeń, godzina 22:00 - jedna dawka odtrutki Hepatitis B Vaccine w potencji 30CH dla Szymona i 1M dla Krzysia.

Szymon - katar prawie minął, dzieci pojechały już dzisiaj do przedszkola. Szymon ostatnio jest nieznośny, nie słucha się mnie i znowu sprawdza na ile mu pozwolę. Przez ostatnich kilka dni ciągle coś psuje, dokucza Krzysiowi, robi sobie krzywdę, dusi kota, a dzisiaj biegał z chłopcam w przedszkolu i przewrócił się na krzesełko, na brodzie są dwa siniaki.

Czytaj więcej...