Czerwiec

Odtruwanie ze szczepionek - podsumowanie - czy to działa?

Zakończyłam już odtruwanie ze szczepionek, myślę że nie będę już do tego wracać. Opisywałam reakcje po każdej potencji w artykule w dziale "Co stosuję", można go przeczytać tutaj.

Wiele osób pyta mnie czy to działa, bo przecież działanie homeopatii jest trudne do uwierzenia, a szczególnie odtruwanie za jej pomocą szczepionek. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że na moje dzieci to działa. Przede wszystkim bardzo pomogło Szymonowi, uważam, że dzięki temu jest on teraz zdrowym dzieckiem, które pokonało opóźnienie w mowie i rozwoju. SI pomogło mu przezwyciężyć pozostałe problemy.

Jeśli chodzi o Krzysia zrobił on ogromny krok do przodu. Myślę, że gdyby nie odtruwanie miałabym teraz w domu bardzo zaburzone dziecko, bez kontaktu, bez mowy, autoagresywne. W dochodzeniu do zdrowia pomogła również (a może wręcz przede wszystkim) mikstura Słoneckiego. W jakiś sposób pomagła w usuwaniu również tego syfu jakim są szczepionki. Jeśli chodzi o terapię to zaczął z niej w pełni korzystać po zastosowaniu mikstury Słoneckiego i odtruwania ze szczepionek. Oczywiście bardzo ważne jest uczęszczanie Krzysia do przedszkola, które uwielbia. Przez kontakt z dziećmi nauczył się bardzo dużo i bardzo dużo zyskał.

Jakie są postępy Krzysia? Jest mi ciężko opisać to w sposób obiektywny, gdyż jestem z nim każdego dnia, no i jestem jego matką.

Czytaj więcej...

Koniec roku w przedszkolu

Dzisiaj dzieci były ostatni dzień w przedszkolu. Otrzymaliśmy wszystkie rysunki z całego roku, chłopcy dostali też dyplom ukończenia roku w przedszkolu. Od września chłopcy będa już w grupie średniaków.

Czytaj więcej...

Krzyś - odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa - IV cykl - Pneumovax

15-18 czerwiec, godzina 22:00 - po jednej dawce odtrutki Pneumovax Vaccine w potencji 30CH-10M.

Pod koniec tygodnia zachowanie Krzysia się pogorszyło, był bardziej zamknięty w sobie, nie chciał nic mówić, odpowiadać, częściej zdarzały się konflikty z Szymkiem, nie chciał się dzielić zabawkami. Trudniej było do niego dotrzeć i ponownie trzeba było kilka razy powtarzać głośnio pytanie, aby uzyskać krótką odpowiedź tak lub nie. Nie chciał również malować, nie mógł się skupić, spadł również apetyt. Myślałam, że może łapie go go przeziębienie-oczyszczanie, albo przez pogodę, ale dzisiaj stopnio to mija.

Koniec SUO

Niestety Ania nie może już więcej do nas przychodzić, w tym miesiącu są to ostatnie godziny jakie nam poświęca. W wakacje robimy sobie przerwę.

Bardzo dziękuję Ci Aniu za poświęcony nam czas, za cierpliwość, dobroć i chęć spędzania czasu z moimi urwisami.

Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej!

PS: Nie zapomnij o nas!

Weekend na działce

W weekend było gorąco, więc spędziliśmy go na działce. Basen nie był napełniony wodą do pełna, dziadek wstawił dzieciom zjeżdżalnię do basenu co okazało się hitem. Chłopcy bawili się chyba przez 3 godziny, zjeżdżali, aż pupy zrobiły się czerwone. Fotorelacja tutaj.

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa - MMR Vaccine - Krzyś cykl II - tryb wolniejszy - 10M

1 i 4 czerwiec, godzina 22:00 - po jednej dawce odtrutki MMR Vaccine w potencji 10M.

Tydzień minął spokojnie. Krzyś niekontaktował, mało mówił, nie chciał odpowiadać tylko stękał. Bardzo dobrze idzie mu rozwiązywanie labiryntów, układanie PUSów, a nawet pisanie liczb. Myślę, że prędzej nauczę go pisać niż mówić, więc w wakacje mamy już nowe postanowienie. Bardzo lubi ostatnio jeździć na aucie, a nawet wsiada na rowerek i jeździ (jedną nogą), co prawda niedługo, ale wychodzi mu to bardzo dobrze. W przedszkolu dzieci jeżdzą na rowerkach, może to zachęciło Krzysia do nauki. Sprawia jedynie wrażenie jakby nie miał siły w nóżkach, również dziwnie chodzi, nie podnosi wysoko nóg tylko je tak wlecze, a biega śmiesznie, również nienaturalnie. Szczepionki strasznie uszkadzają dzieci.