Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa

Odtruwanie ze szczepionek wg Tinusa Smitsa

Podejrzewam, że moje dzieci zostały uszkodzone przez szczepienia, szczególnie jeśli chodzi o Krzysia "odpłynął" nam po 2 dawce DiPerTee. Długo myślałam na ten temat, poszukiwałam też lekarza homeopatę, który odważyłby się poprowadzić odtrucie, ale niestety się nie udało. Po 8 miesiącach rozmyślania zdecydowałam się podać dzieciom odtrutki. Zastosowałam schemat odtrucia wg Tinusa Smitsa.

 

 

 

Są dwa sposoby odtruwania:

Pierwszy szybki

1 dzień - 10 kulek 30CH
2 dzień - 10 kulek 200 CH
3 dzień - 10 kulek 1M
4 dzień - 10 kulek 10M
5 dzień - 10 kulek 50M

Drugi wolny

1 tydzień - poniedziałek i czwartek - po 10 kulek 30CH
2 tydzień - poniedziałek i czwartek - po 10 kulek 200CH
3 tydzień - poniedziałek i czwartek - po 10 kulek 1M
4 tydzień - poniedziałek i czwartek - po 10 kulek 10M
5 tydzień - poniedziałek i czwartek - po 10 kulek 50M

 

Ja zdecydowałam się na pierwszy sposób.

Efekty można na bieżąco śledzić w dziale dziennik.

 

Aktualizacja 12 wrzesień 2009

Od jakiegoś czasu Tinus zaleca odtruwanie cyklem wolnym, a od niedawna proponuje zacząć odtruwanie od pierwszej szczepionki podanej dziecku i od leków, które przyjmowała mama w ciąży. Tinus nie zaleca również podawania potencji 50M, na 10M kończymy cykl.

 

EFEKTY ODTRUWANIA ZE SZCZEPIONEK U DZIECI

 

SZYMON

MMR - już po pierwszym cyklu poprawiły się stolce, mają brązowy kolor, po treści widać, że pokarm jest strawiony, nawet poprawiła się forma (wg Bristolskiej skali jest to typ 4). Wcześniej kupy Szymona wyglądały jak zupa, miały taką konsystencję i zawierały niestrawione resztki pokarmu (kawałki jabłka, zielony groszek, marchewka, przyprawy np. koperek), były o zapachu octu, każda kupa tak wyglądała, bez wyjątku.  Wirus odry powoduje chroniczny stan zapalny błon śluzowych, niszczy jelita i ogłusza. Teraz kupy są wzorowe, od odtruwania ze szczepionek są całkowicie strawione, nie ma zaparć ani biegunek, teraz widzę prawidłowe "piramidki". Czasami pojawiał się problem z  nerkami, problem z oddaniem moczu, wtedy bardzo pomagał urospet lub bańki na nerki.

Po IV cyklu MMR Vaccine było troszkę źle, Szymon był nerwowy, mniej gadatliwy i taki rozdrażniony. Mimo to zrobił się bardzo samodzielny, sam wylewał siku z nocnika, sam mył rączki - całkowita samoobsługa, sam chciał jeść i bardzo złościł się jeśli mu pomagałam. Po V cyklu nie było rewelacji, myślę, że w zupełności wystarczyłyby 3 cykle.

Mowa przed odtruwaniem: sylaby dźwiękonaśladowcze, dużo po swojemu oraz pytanie gdzie mama lub tata, po odtrutkach: to chce, chce chrupka, pokazywanie gdzie boli. "Myję ręce", opowiada: "co to jest, oko (i pokazuje palcem na jedno oko), potem mówi oczy (i pokazuje na swoje oczy), tak samo wskazuje na uszy, mówi "ucho" i "uszy", "Krzysio płacze", pociesza Krzysia głaszcząc go po główce, dzieli się z nim, daje mu pić, przynosi mu zabawki, mówi "kotek", "piesek", "miska", "skarpetki", "spodnie", "bluzka", "pampam" (czyli pampers), "gaguga" (czyli papuga), sam myje sobie rączki. Gdy chłopczyk się rozpłakał, ponieważ oblał sobie spodenki wodą, Szymon mówił: "co się stało?", "nic się nie stało". Gdy zaszczeka za oknem pies to mówi "gdzie chau chau", gdy pies przestaje szczekać mówi "nie ma chau chau".

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl III - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl IV - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl V - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl VI szybki - 30CH-10M

cykl VII szybki - 30CH-10M

 

DPT/POLIO/HIB - podczas odtruwania ze szczepionek zniknęła u Szymka nadwrażliwość na dotyk, nie ma "zatrzymań w czasie" gdy coś się do niego mówi, zniknął na zawsze poblem z kupami, zniknęła zabawa stereotypowa, mowa "poszła" do przodu.

W czasie odtruwania z tej szczepionki przy każdym z cykli jego mowa stawała się coraz bardziej wyraźna, rósł jego słownik. Gdy zrobił sobie kuku musiałam go całować w to miejsce. Bardzo zależy mu na kontakcie z Krzysiem, chce się z nim bawić, co jest niestety trudne, bardzo często robi mu na złość. Nauczył się siusiać do kibelka i nocnik stał się bezużyteczny. Bardzo dużo wymusza i oszukuje, aby tylko postawić na swoim. Zaczął mówić zdaniami: "mamo patrz, samolot leci, widzisz". Uczy się odmieniać wyrazy. Na początku bardzo dużo powtarzał, teraz już coraz mniej. Jedynie co pozostało to piski, zdecydowanie zmalały, ale wciąż Szymek potrafi pokazać na co go stać. Potrafi się również obrazić. Opowiada co się dzieje w bajce, którą ogląda. Uciążliwe stało się również to, że gdy jest zmęczony nie zaśnie tylko włacza mu się adhd, jest bardzo pobudzony, biega, skacze, szczególnie gdy jest poza domem.

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl II - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl III - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl IV - 30CH-10M

cykl V - 30CH, 200CH, 1M, 10M

 

Aktualizacja 21 grudzień 2009

BCG - zaczęłam odtruwanie od pierwszej szczepionki, długim cyklem. Po 30CH Szymon dostał kataru (gęsty i ropny) i zabrudził majteczki w przedszkolu, co mu się nie zdarzało, 30CH powtórzyłam więc jeszcze przez drugi tydzień. Pojawiły się histerie, że coś poszło nie po jego myśli, nakręcał się i miał problem z wyciszeniem. W trzecim tygodniu po podaniu 200CH troche się uspokoił. Zamieszkał z nami mały kotek, więc Szymon upodobał sobie dręczenie go. Obudził się w nim mały piosenkarz, bardzo polubił śpiewanie i śpiewa najgłośniej z dzieci w przedszkolu. W czwartym tygodniu ponownie podałam 200CH, Szymon dużo wymuszał, wciąż sprawdzał granice, lubi być w centrum zainteresowania. W piątym tygodniu po podaniu 1M dowiedziałam się, że Szymon bije dzieci w przedszkolu, zdarzyło się to dwa razy, jest tego całkowicie świadomy, ponieważ potem zupełnie nie pytany opowiada kogo uderzył i jak to wyglądało. Ponownie mamy przeziębienie, kaszel i katar, więc w szóstym tygodniu jeszcze raz podałam 1M. Bardziej rozwinęła się mowa, można z nim już spokojnie prowadzić dialog. W końcu w siódmym tygodniu podałam 10M. Zauważyłam, że bardzo ładnie bawi się w udawane zabawy, tworzy sobie teatrzyk z lalek, aut, że prowadzą one jakąś rozmowę. Przenosi sytuacje z życia do zabawy, daje karę swoim samochodom i mówi im, że były niegrzeczne.

Dziennik:

cykl I wolniejszy - 30CH, 30CH, 200CH, 200CH, 1M, 1M, 10M

cykl II szybki - 30CH-10M

 

Aktualizacja 23 kwiecień 2010

HEPATITIS B - podczas cyklu pojawił się katar, gęsty, zielony, nosek zatkany gdzieś głęboko. Pojawiła się chęć układania puzzli, nigdy nie potrafił sobie z nimi poradzić i z dnia na dzień zaczął układać puzzle. Dokupiłam kilka książeczek z puzzlami, Szymon układał je codziennie, opowiadał co widać na obrazkach, miał też swoje ulubione książeczki, o pieskach i rodzinie. Przy ostatniej potencji wymiotował, nie miał apetytu, narzekał na ból głowy, był osłabiony. Następnego dnia podskoczyła mu temperatura i dostał kataru. Mówi coraz więcej, gada  na okrągło, ale z pewnością tak samo jak u innych zdrowych dzieci. Nie umie się dzielić, chce aby wszystko było po jego myśli, dokucza Krzysiowi, kłamie. Zaskakuje, wymądrza się. Zauważył, że z Krzysiem jest coś nie tak i to wykorzystuje, najpierw zaczepia Krzysia, a potem mówi, że Krzyś zrobił mu krzywdę.

Dziennik:

cykl I wolniejszy - 30CH, 30CH, 30CH, 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II szybki - 30CH-10M

 

 

KRZYŚ

Pneumococcin - chociaż pomyliłam leki i tak naprawdę nie jest to odtrutka na szczepionkę pneumovax, Krzyś reagował na leki. Zmalały stymulacje, pojawiła się zabawa w udawanie (karmienie zabawki). Po każdym z tych cykli Krzyś chorował, najpierw występował kaszel, potem katar, gdy sprawdziłam, okazało się peumokoki znajdują się u dzieci w gardle, więc jak sądze organizm próbował je zniszczyć. Krzyś zaczął przychodzić do mnie na pocieszenie. Podczas oglądania bajek nie ma histerii, gdy coś jest nie tak mówi "ooo nie nie". Odpowiada "nie".

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl II - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

 

Pneumovax - to właściwa odtrutka na szczepionkę pneumovax. W trakcie jej podawania nasiliły się trochę stymulacje, pojawiała się też czasami agresja w stosunku do brata. Zainteresował się mową. Po raz pierwszy zaczął pokazywać gdzie go boli i mówić "boli", dzięki temu dowiedziałam się, że czasami boli go głowa, brzuszek lub noga. Zaczął pokazywać mi pieska, balony i kury na obrazkach, mówić bardzo wyraźnie "pies", "koko", "balon". Jego mowa zawsze jeśli już występowała była niewyraźna, a wszystkie wyrazy były do siebie podobne, prócz wyrazów jajko i jabłko.

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl III - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl IV - 30CH-10M

 

DPT/POLIO/HIB - rozwinęła się mowa: wyliczanie od 1-10, potem kolejne liczby. Zmalały stymulacje. Zaczął stawiać na swoim, jeśli coś mu nie pasuje, wcześniej był bardzo obojętny. Kilka razy powróciły ataki histerii sprzed lat, kiedy był zaburzony a jego rozwój postępował jedynie w regres. Podawałam wtedy rozcieńczenia. Nauczył się alfabetu na pamięć. Zaczął kojarzyć np. obrazki z rzeczywistymi przedmiotami w domu. Zainteresował się otoczeniem, zaczął oglądać wystawy w mieści, reklamy i inne przedmioty, pokazywał palcem i chciał aby je nazywać. Zaczął oddawać Szymkowi, wcześniej przyjmował każdy jego cios, popchnięcie czy uderzenie, jedynie jęczał, teraz mu oddaje. Więcej rozumie słów i poleceń. Zrobił się zazdrosny. Zaczął płakać, wcześniej jedynie wrzeszczał. Coraz częściej powtarza nowe słowa. Zaczął czytać sylaby i wyrazy. Nauczył się nazywać wszystkich w rodzinie: tata, mama, babcia, dziadek, ciocia, wujek. Poprawił się kontakt wzrokowy. Żadnych histerii w gabinecie lekarskim, spokojnie daje się zbadać, nie tak jak dawniej. Pojawiła się ciemieniucha na jego główce. Sam siadł na rowerek i usilnie próbował się nauczyć na nim jeździć, bez efektu.

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl II - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl III - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl IV - 30CH, 200CH, 1M, 10M, 50M

cykl V - 30CH-50M

cykl VI - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl VII szybki - 30CH-10M

 

MMR - zaczął mówić do mnie "mama", gdy chce czegoś z kuchni, gdy już skończył jedzenie, gdy chce aby puścić mu bajkę. Czasem udało mu się powiedzieć coś adekwatnie do sytuacji i nawet połączył dwa wyrazy. Próbuje dużo wymuszać, jego histerie wiążą się zawsze z jakąś sytuacją, kiedy czegoś mu zabronimy lub kiedy ma karę.

Dziennik:

cykl I - 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II - 30CH, 30CH, 200CH, 1M, 10M

 

Aktualizacja 21 grudzień 2009

BCG - rozpoczęłam odtruwanie cyklem wolnym od pierwszej szczepionki. Po 30CH - odpowiada świadomie na pytania, tylko "tak" lub "nie", nawet tacie, próbuje histeryzować, żeby coś wymusić, być może nauczył się tego od brata. Zaczął powtarzać po mnie słowa, gdy ogląda bajkę lub słucha takiej czytanej. Lubi, kiedy czytam mu bajki, sam przynosi książeczki i pokazuje mi, nigdy nie lubił jak czytałam, nigdy go to nie interesowało. Pojawił się kilkudniowy gęsty katar, więc powtórzyłam potencję - 30CH. Nazywa sam od siebie czynności, np.: na kotka "patrz, je". Krzyś zawsze wita się z kotkiem, kiedy wracamy do domu, woła go i do niego mówi, żeby jadł, albo "choć, choć, nie chcesz" i to zupełnie wyraźnie. Trzeci tydzień - 200CH, Krzyś naśladuje Szymka, pojawia się echolalia. Pojawiła się ropa w oczkach i w nosku. Czwarty tydzień - jeszcze raz 200CH, ponieważ jest przeziębiony. Skończyło się eyeQ, mowa się pogorszyła. Potrafi coś powiedzieć, jeśli mu na czymś zależy, np.: "mama, napraw" - zabawkę. Piąty tydzień - 1M, nie jest przeziębiony, próbuje histeryzować, aby coś wymusić na mnie. Potrzebuje więcej dyscypliny i czasu spędzonego ze mną, niechętnie ze mną pracuje, ale potafię go zmotywować. Lubi bawić się tylko ze mną, kiedy nie przeszkadza nam Szymon, lubi się przytulać i sam inicjuje kontakt. Przychodzi do mnie po pomoc, kiedy mam mu wytrzeć nosek lub wyciąć coś z gazety. Wciąż próbuje histeryzować, ale można go rozśmieszyć i zagadać, bardzo łatwo się rozśmiesza i w sekundę zapomina o histerii. Nie lubi, kiedy naśladuję jego stymulację, wstydzi się i od razu przestaje, nie chce abym stymulowała się w taki sam sposób jak on to robi. Coraz więcej powtarza, czasem odpowiada na pytanie, a czasem je potwarza, potrafi zbudować proste zdanie od siebie, jednak mówi bardzo cicho i nie zawsze można zrozumieć co dokładnie mówi. Woła brata po imieniu, szuka go, kiedy ten gdzieś zniknie i pilnuje go jeśli Szymon idzie w innym kierunku niż my na spacerze.

Aktualizacja 23 kwiecień 2010

BCG - na początku nasilały się stymulacje. Odpowiada właściwie za każdym razem, trzebatylko czasami powtórzyć nawet 3-4 razy pytanie, wczęśnie musiał mieć odpowiedni humor, inaczej nic z niego nie można było wyciągnąć. Woła mnie "mama chodź" jeśli czegoś ode mnie chce, woła Szymona, bardzo go pilnuje jeśli ten za bardzo się od nas oddali. Jest grzeczny i spokojny, pilnuje się mnie. Pojawił się katar, gęsty, zielony. Dotyka i przytula kotka, widać, że go bardzo lubi, wcześniej unikał z nim kontaktu. Efekty po II szybkim cyklu tutaj. U babci rozbudzał się w nocy i gadał po swojemu, nie mógł zasnąć. Więcej odzywa się do dzieci. Kiedy nie było z nim przez kilka dni mamy i taty nauczył się rozmawiać ze mną przez telefon, na początku odpowiadał cichutko, potem bardzo głośno i wyraźnie na każde moje pytanie, był zadowolony, że ze mną porozmawiał. Potrafi zaprotestować przeciwko prośbom taty lub mamy, ale wygląda to zupełnie naturalnie. Efekty po III szybkim cyklu tutaj.

Dziennik:

cykl I wolniejszy - 30CH, 30CH, 200CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II szybki - 30CH-10M

cykl III szybki - 30CH-10M

cykl IV szybki - 30CH-10M

 

Aktualizacja 23 kwiecień 2010

HEPATITIS B - pojawił się katar podczas odtruwania, gęsty, zielony, jednego dnia był osłabiony i spał w dzień, potem gdy się obudził zrobił się głodny. Powróciło głośne gadanie do siebie przed zaśnięciem i po obudzeniu się. Buduje z klocków i domina auta, drogę i światła drogowe oraz buzię z oczkami i nosem. Coraz więcej mówi, powtarza po bajkach i Szymonie. Pojawiła się większa świadomość siebie i nas, przynajmniej nam teraz odpowiada, kim jestem ja, jak ma na imię jego brat, kto leży na łóżku. Potrafi udawać, że bawi się jakąś zabawką, np. wchodzi do pudełka i mówi "patrz mama, auto". Układa z klocków i naczyń obiad i mnie częstuje, robi zupę, drugie danie, kompot i ciasteczka. Przypisuje wyrazom tylko jedną czynność. Zaczął rysować, nie bardzo chce kolować, ale spodobało mu się rysowanie drogi, znaków drogowych, rysuje też napisy na znakach "stop, lublin". Potrafi napisać z pamięci swoje imię, Szymon, tata, mama.

Małe postępy po II cyklu Hepatitis B tutaj.

Dziennik:

cykl I wolniejszy - 30CH, 30CH, 200CH, 1M, 10M

cykl II szybki - 30CH-10M

 

Podsumowanie odtruwania szczepionek - postępy Krzysia do przeczytania tutaj.